Rezidenčná časť Damian Jasná Hotel Resort & Residences ponúka do vlastníctva 104 štúdií a 1-5 spáľňových apartmánov s veľkými oknami s výhľadom na Chopok alebo Demänovskú Dolinu, 18 luxusných rohových apartmánov a exkluzívnu kolekciu piatich trojpodlažných penthousov s vlastným wellness a vírivým bazénom. Každý apartmán má vlastný balkón alebo terasu. Majitelia majú možnosť dokúpiť si garážové parkovacie miesta a skladový priestor.

Vďaka kombinácii moderných interiérov od renomovaných dizajnérov s kvalitnými tradičnými materiálmi majú apartmány Damian unikátnu horskú atmosféru, ktorá vám ponúkne inšpiratívny únik z každodenného života. Vďaka najmodernejším technológiám a nadštandardným službám zabezpečíme vám a vašej rodine absolútne pohodlie. Navyše vám ponúkame možnosť zaradiť svoj apartmán do hotelového programu a vy získate príjmy z jeho prenájmu.

Prídite sa presvedčiť o kvalite použitých materiálov a prevedení do vzorových apartmánov v našom showroome v Jasnej. Pre vzhliadnutie virtuálnej 360° prehliadky showroomu prosím kliknite sem.