Kto sme

Ing. Arch. Pavol Jakubec

Majoritný investor

Vyštudoval Fakultu architektúry na bratislavskej Slovenskej vysokej škole technickej. V minulosti bol spolumajiteľom lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry a dôverne tak pozná jeho minulosť aj súčasnosť. Projektom Damian Jasná Hotel Resort & Residences chce do Jasnej priniesť to, čo tam chýba - plnohodnotný rezort svetového štandardu.

Medzi jeho ďalšie aktivity patrí podnikanie v potravinárskom priemysle - je spolumajiteľom zoskupenia I.D.C. Holding, ktoré patrí medzi troch najväčších stredoeurópskych výrobcov sladkostí. V Čechách, na Slovensku, Poľsku a Maďarsku prevádzkuje sieť kaviarní Coffeeshop Company. Podniká aj v gumárenskom priemysle a realitnej oblasti.

RNDr. Ing. Marcel Imrišek, CFA

Projektový manažér

Vyštudoval ekonomickú a finančnú matematiku na Matematicko-fyzikálnej fakulte Univerzity Komenského a zahraničný obchod na Obchodnej fakulte Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Počas svojej 15 ročnej profesijnej kariéry pracoval na množstve investičných projektov z rôznych sektorov podnikania na Slovensku a v Českej republike. V roku 2007 založil poradenskú spoločnosť ProRate špecializujúcu sa na investičné poradenstvo a biznis development.

V oblasti riadenia developmentu nehnuteľností zahŕňa portfólio ProRate 20.000 m2 rezidenčných plôch, 35.000 m2 retailových plôch a 7.000 m2 kancelárskych plôch v Bratislave, ako aj wellness park na Zemplínskej Šírave.