Online rezervácia

Rezervovať pobyt Akciové pobyty Darčekové poukazy

Kontakt

+421 911 385 525 reservations@damianjasna.sk

Lokalita

Demänovská Dolina 555
031 01 Demänovská Dolina
Slovenská republika

GPS: 48.9692958 19.5795204

Check-in & Check-out

Check-in: 15:00

Check-out: 11:00

Prevádzková doba

Recepcia 24/7

Social

5 dní dobrodružstva, 4 noci zábavy, cena za 3 noci

5-4-3 Nízke Tatry 

Vitajte v Damian Jasná Hotel Resort & Residences, kde vás čaká nezabudnuteľné dobrodružstvo v srdci Nízkych Tatier. Tento balíček je navrhnutý špeciálne pre mladých cestovateľov, ktorí túžia po objavovaní krás prírody, aktívnom oddychu a kvalitných hotelových službách. Náš exkluzívny balíček "5-4-3 Nízke Tatry" vám ponúka jedinečnú príležitosť užiť si 5 dní plných vzrušujúcich zážitkov a relaxu, pričom zaplatíte len za 3 noci. Tento balíček kombinuje pohodlie, dobrodružstvo a výhodnú cenu, čím vytvára ideálnu príležitosť na letný únik do prírody.

 

Voľný vstup do wellness centra: Po dni plnom aktivít si oddýchnite a načerpajte nové sily v našom modernom wellness centre, ktoré ponúka rôzne sauny, vírivky a bazény. Naše wellness centrum je navrhnuté tak, aby poskytlo maximálny relax a obnovilo vašu energiu.

Polpenzia: Užite si lahodné raňajky a večere pripravované z najkvalitnejších lokálnych surovín v našej renomovanej reštaurácii. Naša kuchyňa je známa svojimi kulinárskymi špecialitami, ktoré potešia vaše chuťové poháriky a zabezpečia, že budete mať energiu na všetky dobrodružstvá počas vášho pobytu.

Welcome drink pri príchode: Začnite svoj pobyt štýlovo s osviežujúcim uvítacím drinkom na náš účet. Toto malé gesto vás osvieži po ceste a naladí na príjemný pobyt.

Deti do 12 rokov zdarma: Užívajte si rodinnú dovolenku bez starostí, pretože u nás majú deti do 12 rokov pobyt zadarmo. To znamená, že môžete využiť všetky naše služby a zariadenia a zároveň si užívať kvalitný čas s rodinou bez dodatočných nákladov na ubytovanie.

Hotel je strategicky situovaný tak, aby ste mali ľahký prístup k najzaujímavejším turistickým a kultúrnym miestam v regióne. Počas vášho pobytu môžete preskúmať množstvo nádherných miest a turistických trás v okolí.

Zarezervovať si teraz

Turistické trasy

Okolie Jasnej v Nízkych Tatrách je ideálnym miestom pre milovníkov turistiky. Ponúka viac ako 840 km označených turistických a náučných trás, ktoré vedú cez nádherné prírodné scenérie, lesy a vrcholky hôr.

Výstup na vrch Chopok (2 024 m n. m.)

Trasa cez Kosodrevinu a Ďumbier: Táto trasa je ideálna pre skúsených turistov, ktorí hľadajú výzvu. Ponúka nádherné panoramatické výhľady na okolitú krajinu. Cesta na vrchol trvá približne 5 hodín a poskytuje možnosť vidieť jedinečnú flóru a faunu Nízkych Tatier.

Trasa z vrcholu Chopok na Lúčky: Jedna z najobľúbenejších trás v lete aj v zime. Vedie cez krásne lesy a horské lúky, kde môžete stretnúť rôzne druhy zvierat a rastlín. Táto trasa je stredne náročná a vhodná pre turistov všetkých vekových kategórií.

Vrbické pleso

Prechádzka okolo Vrbického plesa je ľahká a krátka trasa, ideálna pre rodiny s deťmi a tých, ktorí hľadajú relaxačnú prechádzku v prírode. Vrbické pleso je najväčšie prirodzené jazero v Nízkych Tatrách, obklopené hustými lesmi a poskytuje krásne výhľady a miesta na oddych.

Trasa "Magistrála" od Kosodreviny po Chopok a späť

Táto trasa je dlhá približne 10 km a trvá približne 5 hodín. Je stredne náročná a poskytuje úžasné výhľady na okolitú krajinu a vrcholky Nízkych Tatier. Trasa vedie cez horské sedlá a je ideálna pre tých, ktorí hľadajú dlhšiu turistickú výzvu.

Trasa na Ďumbier (2 043 m n. m.)

Výstup na Ďumbier vedie na najvyšší vrchol Nízkych Tatier a ponúka panoramatické výhľady na Vysoké Tatry a Liptov. Trasa je stredne náročná a vhodná pre zdatných turistov. Cesta na vrchol trvá približne 3 hodiny a je to skvelý spôsob, ako zažiť krásu Nízkych Tatier.

Trasa k Symbolickému cintorínu a Demänovskej jaskyni slobody

Táto trasa je krátka a menej náročná, vedie k Symbolickému cintorínu, ktorý je pamätníkom obetiam hôr. Pokračovaním sa dostanete k Demänovskej jaskyni slobody, kde môžete objaviť nádherné podzemné útvary. Táto trasa je ideálna pre rodiny s deťmi a poskytuje jedinečný pohľad na históriu a prírodu regiónu.

Čo môžete preskúmať v okolí:

Pre všetkých nadšencov adrenalínu a dobrodružstva ponúka región Nízkych Tatier množstvo vzrušujúcich aktivít, ktoré vás nenechajú chladnými. Či už chcete vyskúšať svoje limity na lanovom parku, zažiť simuláciu voľného pádu vo veternom tuneli, užiť si rýchlu jazdu na bobovej dráhe, alebo sa vrhnúť do vĺn na raftingu, každá z týchto aktivít vám poskytne nezabudnuteľné zážitky a príliv adrenalínu. Objavte, čo všetko môžete zažiť:

 
Demänovská jaskyňa slobody

Objavte úžasné útvary v tejto známej jaskyni. Prechádzka po jaskyni je skvelým zážitkom pre milovníkov prírody a dobrodruhov. Demänovská jaskyňa slobody je jednou z najznámejších jaskýň na Slovensku, kde môžete vidieť fascinujúce stalaktity a stalagmity. Jaskyňa ponúka rôzne prehliadkové trasy vhodné pre rodiny s deťmi aj pre náročnejších návštevníkov.Tarzánia

Tarzánia v Jasnej je lanový park, ktorý ponúka adrenalínové zážitky pre všetky vekové kategórie. Park je vybavený rôznymi druhmi lanových prekážok umiestnených na stromoch a umelých pilieroch. Prejsť najťažšiu trasu trvá v priemere 1,5 hodiny. Tento park je ideálnym miestom na prekonávanie vlastných limitov a užívanie si športovej výzvy v krásnom prostredí.

Huricane Factory

V Hurricane Factory v Liptovskom Mikuláši zažijete simuláciu voľného pádu v najväčšom veternom tuneli na Slovensku. Tento zážitok je ideálny pre tých, ktorí chcú pocítiť adrenalín voľného pádu bez potreby skoku z lietadla. Inštruktori vám poskytnú všetky potrebné informácie a zabezpečia vašu bezpečnosť počas celého zážitku.

Bobová dráha v Pavčinej Lehote

Bobová dráha v Pavčinej Lehote je skvelým miestom pre rodinnú zábavu a adrenalínové zážitky. Dráha je dlhá 1 km a ponúka rýchle zjazdy s krásnymi výhľadmi na okolitú krajinu. Boby sú vybavené brzdami, ktoré umožňujú regulovať rýchlosť, takže si jazdu môžu užiť deti aj dospelí.

Rafting

Rafting na rieke Belá je jedným z najlepších zážitkov, ktoré môžete v Nízkych Tatrách zažiť. Tento adrenalínový šport je vhodný pre skupiny priateľov alebo rodiny, ktoré hľadajú dobrodružstvo a vzrušenie. Profesionálni inštruktori vás prevedú všetkými technikami a zabezpečia vašu bezpečnosť počas splavu.

Táto neodolateľná ponuka je platná pre pobyty medzi 1. júlom a 31. augustom 2024. Táto ponuka je limitovaná a rezervácia je nevratná. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a rezervujte si svoj dobrodružný pobyt ešte dnes priamo u nás! Pridajte sa k nám a zažite nezabudnuteľné chvíle plné pohody a zábavy v srdci krásnej Jasnej.

Newsletter

Novinky a aktuálne info priamo na e-mail

crm-text
crm-send

5-4-3 Nízke Tatry

5 dní plných vzrušujúcich zážitkov a relaxu, pričom zaplatíte len za 3 noci!

Zažite nezabudnuteľné dobrodružstvo v srdci Nízkych Tatier s naším exkluzívnym balíčkom! Ideálny pre mladých cestovateľov, ktorí túžia po objavovaní krás prírody, aktívnom oddychu a kvalitných hotelových službách.

Viac info
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím