Online rezervácia

Rezervovať pobyt Akciové pobyty Darčekové poukazy

Kontakt

+421 911 385 525 reservations@damianjasna.sk

Lokalita

Demänovská Dolina 555
031 01 Demänovská Dolina
Slovak republic

GPS: 48.9692958 19.5795204

Check-in & Check-out

Check-in: 15:00

Check-out: 11:00

Prevádzková doba

Recepcia 24/7

Social

Wellness & SPA

Relax a krása v srdci hôr...

Exkluzívne Hotelové Wellness

Naše hotelové wellness je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú nadštandardný relax v obklopení nádhernej prírody Nízkych Tatier. Ponúka pokojné prostredie pre oddych a harmonizáciu tela a duše. Je miestom, kde môžete znovuobjaviť svoju vnútornú rovnováhu a oživiť svojho ducha.

Wellness & Spa

Family Zóna

Objavte osviežujúci pôžitok v našich bazénoch, umiestnených v nadmorskej výške 1190 metrov! Ponúkame rôzne možnosti od rodinných bazénov pre zábavu s deťmi až po tiché relaxačné zóny pre pokojný odpočinok. Čaká na vás bazén so šmykľavkou pre deti, rekreačný bazén pre športové a rekreačné plávanie, vonkajšia vírivka INFINITY s fascinujúcim výhľadom na Chopok a veľká rodinná sauna s výhľadom na Vrbické pleso. 

Bazény

Saunovacia Zóna - (+ 15 rokov)

Naše sauny sú prístavom pre tých, ktorí hľadajú dokonalú regeneráciu tela aj mysle. Doprajte si oddych po náročnom dni v našom luxusnom hotelovom wellness centre, kde na vás čaká: soľná inhalačná miestnosť, emočné sprchy, soft sauna, fínska sauna, parná sauna, Mediterranean, ice sauna a vonkajší ochladzovací bazén s malým občerstvením.

Sauny

Masáže - Pripravujeme

Našim hosťom čoskoro ponúkneme možnosť hlbokého uvoľnenia prostredníctvom profesionálnych masáží. Aktuálne pracujeme na vytvorení priestorov, aby sme zabezpečili, že každá masáž bude zážitkom, ktorý podporí vaše fyzické a emocionálne blaho.

Masáže

Fitness - 10:00-20:00

Naše fitness centrum je vybavené profesionálnymi strojmi, ktoré sú k dispozícii pre všetkých ubytovaných hostí od 10:00 do 20:00. Či už ste začiatočník alebo skúsený športovec, nájdete všetko potrebné pre svoj tréning. Stále usilovne pracujeme na dokončení fitnescentra, aby sme poskytli ešte lepšie možnosti pre váš aktívny životný štýl.

Fitness

Pre Verejnosť

Vzhľadom na veľký záujem verejnosti, dočasne otvárame dvere nášho luxusného hotelového wellness pre všetkých milovníkov relaxácie. Príďte si vyskúšať a oddychujte u nás denne v čase od 15:00 do 20:00 hod. Denná kapacita neubytovaných návštevníkov je limitovaná na 20 osôb. Časovo neobmedzený vstup pre dospelú osobu je v cene 50€ a pre osoby od 3 do 15 rokov 20€.

Newsletter

Novinky a aktuálne info priamo na e-mail

crm-text
crm-send
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím